Doktor Önerileri Hakkında

Sitenin yapılış amacı hasta olan insanların hastalıklarıyla ilgili bilgilere ve o hastalığın tedavisine yönelik doktor önerilerine kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktır. İnternette saatlerce araştırmak yerine “doktor önerileri.com “ da dakikalar içinde ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz.

Hastalıklar ve tedavileriyle ilgili öneriler kolay bulunabilmesi için alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir. Listeden şikayetinizin veya arama motoruna yazarak Türkçe yada Latince adıyla arayıp bilgilerden yararlanabilirisiniz.

Araştırmanızı yaparken hastalığın farklı isimleri varsa (örneğin basur kelimesi hemoroid kelimesinin, makat çatlağının anal fissürün Türkçesidir) diğer ismiyle de araştırma yapabilirsiniz.

Yeterli bilgi bulamadınızsa yada aradığınız hastalık hakkında hiç bilgi yoksa ilk konu olan konuların sonundaki yorumlar kısmından soru sorabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz bilgi kısa sürede siteye eklenecektir.Sayenizde o konuyu araştıran kişiler sizden sonra bulabilecektir.

Burada bulunulan öneriler sadece öneri niteliğindedir, asla sizi tedavi etmek amaçlı değildir, teşhis için doktorunuza koydurmalı ve tedavinizi doktorunuzun size sundukları şekilde yapmalısınız.

doktoronerileri.com sağlıklı günler diler.
Dr. Muharrem KAYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.