Dermotto losyon

DermoTTO saçlı deri sorunları için geliştirilmiş bir losyondur.Saçta yoğun kepek, sedef, seboreik dermatit ve kaşıntı tedavisinde güvenle kullanılabilecek bir üründür.Bu sayfanın yazılmasındaki amaç tüm bu sorunlar için kortizonlu losyon yada mantar ilacı kullanılmaktadır.Özellikle kortizonlu losyonlar ciddi yan etkilere sahiptir.Dermotto içindeki bitkisel kortizon kortizonların yan etkisine sebep olmadan kortizon kadar başarılı bir şekilde tedavi sağlamaktadır.Diğer bir ürün olan TTO ise saçlı deri mantarı ve bundan kaynaklanan aşırı kepeklenmeyi kalıcı olarak tedavi eder.İçeriğindeki iki bitkisel özler hakkında en fazla bilimsel çalışma yapılmış tedavi ürünleridir.
Bunlardan TTO (Tea Tree Oil) mantar ve yağ salgısından kaynaklanan sebore tedavisinde meyan kökü özütü ise bitkisel kortizon içeriğiyle sebore ve sedefte tüm dünyada kullanılan maddelerdir ve son derece başarılı sonuçlar olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Saçınızda seboreik dermatit veya aşırı kepek varsa kortizon ve mantar ilacı kullanmak yerine tercih edebileceğiniz bir ürün.Kortizonun yan etkilerini yaşamadan sorununuzdan kurtulabilirsiniz.
İçeriğindeki ürünlerle ilgili yapılmış bilimsel çalışmalar için www.dermotto.com
dermotto solusyon

HAKKINDA admin

34 Yorumlar

 1. Hocam merhaba xpecia tablet ile biotin 10 mg tablet aynı anda alınabilir mi yoksa bir tanesi yeterli mi
  Dr. Muharrem Kaya
  Evet alınabilir.

 2. hocam merhaba benim sacımda asırı yağlanma var ve hafiten pul pul dökülme var ne önerirsiniz
  Dr. Muharrem Kaya
  Dermotto losyon ve Sebodeem şampuan kullanabilirsiniz.

 3. merhaba hocam benim kafamda yara var ve içi iltihaplı ve şiş aslinda resmini atip görmenizi çok isterdim yani görmeniz lazım iki gün önce yorumları okudum dermooto ve seboderm aldım bunlar işe yararmı acaba ne dersiniz bu arada ben 25 yıldır tip1 diyabetim ayrıca karaciğerimde yağlanma ve büyüme oluyo iki defa tedavi gördüm şuan iyim sorun yok ama bilmenizi istedim…
  Dr. Muharrem Kaya
  Diabetik kişilerin sürekli takibi gerekir. kan şekerinin kontrolü ve düzenlenmesinde biotin in katkısı var. Bu nedenle herşeyden önce 10mg biotin tablet kullanmanızı öneririm. Aynı zamanda bu yaraların daha kolay iyileşmesini de sağlayacaktır. Iltihap ve yara varsa mutlaka dermatologa görünmelisiniz. Iltihap boşaltılmalı, tedavi edilmeli, Yoksa saçlarınızı kaybedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir